Apie mus

Mes norime sukurti savo Klientui pridėtinę vertę kavos puodelyje, skanesnę kavą. Pakeisti požiūrį į kavą, padėti žvelgti kitu kampu bei atrasti tai, kokia įvairi kava gali būti. Dėl to mes kontroliuojame, vieną iš svarbiausių kavos kelio dalių – skrudinimą. Užsiimame profesionaliu aukštos kokybės kavos pupelių skrudinimu bei pridėtinės vertės kūrimu savo partneriams. Dalyvaujame visame kavos apdorojimo procese nuo tiesioginės prekybos su kavos plantacijų savininkais iki kavos pupelių skrudinimo, pakavimo bei kavos ruošimo. Esame kavos skrudinimo profesionalai.

Ką mes siūlme?

Pasirinkimą.
Partneriui siūlom didesnio pasirinkimo galimybę. Nuo žalių kavos pupelių, skrudinimo lygio, pakavimo
pasirinkimo iki kavos degustacijų, ruošimo apmokymų, meniu suformavimo.
Šviežumą.
Skrudintas kavos pupelės galime pristatyti iš karto po skrudinimo. Paskrudinta kava praranda dalį aromato bei
skonio savybių jau praėjus 1 mėn. po paskrudinimo. Malta kava – po 15 min. po sumalimo.
Skonį.
Mūsų naudojama įranga, žaliava, patirtis užtikrina aukščiausią kokybę. Suteikiame Klientui galimybę pasirinkti
skrudintas kavos pupeles/ mišinį degustacijų pagalba. Degustuojama kava yra paruošta tokiu gamybos būdu, kuris yra aktualiausias Klientui. ( Profesionaliu kavos aparatu, automatiniu kavos aparatu, French Press, Aero Press ir kt. )
Žinias.
Mūsų Klientas kartu su pasirinkta kava gauna palaikymą, pagalbą siekiant kuo geriau paruošti mūsų paskrudintas
kavos pupelės. Atsakomybę už kavos kokybę mes prisiimame sau. Klientas kartu su mumis visuomet yra žingsiu priekyje kavos industrijoje Lietuvoje.

Kokybės kontrolė

Kavos pupelių skrudinimui naudojame pažangiausias technologijas. Kavos skrudinimo aparatus „Probatone 12“ ir „Coffed SR25“. Aparato gamintoja, Vokietijos įmonė Probat, yra kokybiškiausių, ilgaamžių skrudinimo aparatų gamybos lyderė pasaulyje. 7/10 geriausiai paskrudintų viso pasaulio kavos pupelių yra paskrudinama su būtent šio gamintojo įranga. 1 toną kavos pupelių galime paskrudinti per 16 val. Žalias kavos pupeles laikome patalpose, kuriose yra nustatytas pastovus oro drėgmės lygis bei pastovi temperatūra.