Malta kava

Malta kava

Malta kava – paprastas būdas pradėti dieną fantastiškai! „Cofmos“ asortimente rasite tik kruopščiai atrinktą aukščiausios kokybės kavą. Šviežiai malta kava iš rūšinių ir klasikinių kavos pupelių, kava iš Afrikos, Azijos ir Amerikos, labiausiai vertinama arabika ir robusta – viskas, po vienu stogu. Mėgaukitės naujais ar jau spėtais pamilti skoniais kasdien.

Malta kava – kaip išsirinkti?

Kavos gėrimas – mažas kasdienis ritualas, padedantis pradėti dieną, atsipūsti darbų vidury ar vainikuoti smagų susitikimą su artimaisiais. Tam, kad šis magiškas laikas taptų dar įsimintinesnis labai svarbu pasirinkti tinkamiausią kavą. Malta kava – ypač patogus pasirinkimas kasdien mėgautis mylimu gėrimu. Beliek tik išsirinkti. Kaip tai padaryti?

Rinkitės mėgstamą skonį

Ieškantiems tradicinio skonio rekomenduojame rinktis kavą iš Pietų Amerikos regionų. Pietų Amerikoje auginama kava yra bene labiausiai subalansuoto skonio – švelni, turinti šiek tiek saldumo, kelias šokolado, riešutų ar vaisių natas. Ieškantiems išskirtinio, egzotika kvepiančio skonio siūlome pasidairyti po Centrinėje Amerikoje užaugintą kavą – šiame regione auginama kava turi ryškų skonį, tropinių vaisių ar riešutų poskonį. Afrika laikoma kavos rojumi, tad galima numanyti, kad Afrikos regionuose auginama kava kupina uogų, vaisių, gėlių, arbatų ar net vyno natų. Dievinantys stiprią kavą turėtų pasižvalgyti po Azijoje augusių kavų asortimentą. Azijos regionuose auginamos kavos išsiskiria maloniu kartumu, stipresniais prieskonių, juodojo šokolado, medienos, raudonojo vyno ar net tabako poskoniais.

Rinkitės tobulai sumaltą kavą

Renkantis maltą kavą reikia apmąstyti ne tik tai, kokį skonį labiausiai vertinate, bet ir tai, kaip ruošite pačią kavą. Plikomai kavai labai svarbus malimas. Jei kava bus per stambiai sumalta, ji gali nenusėsti į puodelio dugną, tad labai rekomenduojama tokiai kavai gaminti rinktis vidutinio malimo ir vidutinio skrudinimo kavą. Visgi, jei kavą bersite į kavos aparatą ar prancūzišką kavinuką, tuomet jums labiau tiks smulkaus malimo kava, mat ruošiant šiais būdais naudojamas spaudimas, vanduo per kavą prabėga išties greitai, tad iš smulkiau maltos kavos greičiau pasisavina skonį ir aromatą. Atminkite, kuo kava smulkiau malta, tuo kavos gėrimas bus intensyvesnis, aromatingesnis ir sodresnis.

Malta kava internetu: greičiau, paprasčiau ir pigiau

Malta kava internetu – ypač patogus pasirinkimas skubantiems. Dažnai perkant internetu galima rinktis iš didesnio asortimento, įsigyti maltą kavą su akcija, užsisakyti ją tiesiai į namus ar darbo vietą, tad galima sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko! Jus gali pasiekti pigesnė malta kava – akcija dažnai taikoma pačiai kavai ar bet jau pristatymui.

Dažniausiai užduodami klausimai