„Cofmos Coffee Roasters” (CCR)

Visa cofmos.lt išsaugota asmeninė informacija bus tvarkoma itin atsargiai. Mūsų saugoma informacija nebus parduodama ar naudojama jokiais kitais tikslais, išskyrus tuos, kuriais siekiama užtikrinti, kad jums būtų suteiktos geriausios įmanomos paslaugos. Ji bus naudojama tik informuoti jus apie specialius pasiūlymus ir kitą rinkodaros veiklą, susijusią su įvairiais „Cofmos Coffee Roasters” padaliniais.

Jūsų asmens duomenys gali būti atskleidžiami trečiosioms šalims tik tada, kai tai būtina pirmiau aprašytiems tikslams įgyvendinti. Registruodamiesi mūsų internetinėje parduotuvėje galite pasirinkti negauti informacijos. Jei norite nutraukti CCR informacijos prenumeratą, siųskite el. laišką adresu [email protected], nurodydami savo el. pašto adresą ir trumpą klausimo aprašymą.

Turite teisę bet kuriuo metu sužinoti, kokia informacija apie jus saugoma mūsų sistemose. Šios informacijos galite paprašyti siųsdami el. laišką adresu [email protected]. Jei informacija yra neišsami arba neteisinga, turite teisę reikalauti, kad informacija būtų ištaisyta arba ištrinta. Visi klientai, atsiskaitantys kortele, yra tikrinami. CCR pasilieka teisę atidėti bet kokį užsakymą, jei įtariame, kad reikalinga papildoma saugumo kontrolė.

PRIVATUMAS

GUSTUM, UAB („mes”, „mūsų”, „mus”) gerbia savo interneto lankytojų ir klientų („jūs”, „jūsų”, „jūsų”) teises į privatumą. Informaciją renkame tik siekdami pagerinti jūsų apsipirkimo patirtį ir kuri leidžia mums bendrauti su jumis apie mūsų produktus, paslaugas, konkursus ir akcijas.

INFORMACIJA, KURIĄ RENKAME, KAI UŽSISAKOTE

Renkame jūsų asmeninę informaciją, kuri leidžia mums užbaigti jūsų sandorį, siųsti jums el. laiškus, kad patvirtintume jūsų užsakymo būseną, ir susisiekti su jumis, jei kiltų klausimų dėl jūsų pirkimo.

Vartotojo savanoriškai pateikti asmens duomenys nebus perduoti, parduoti ar išnuomoti trečiajai šaliai. Konkrečia informacija dalijamės tik su trečiosiomis šalimis, kurios teikia paslaugas mūsų vardu arba su kuriomis bendradarbiaujame siūlydami tam tikrą produktą ar paslaugą. Pavyzdžiui, savo partneriams DHL, „Venipak”, DPD pateikiame tik svarbią informaciją apie pristatymo adresą, kad jie galėtų pristatyti jūsų užsakymą.

JŪSŲ ASMENINĖS INFORMACIJOS ATNAUJINIMAS IR BENDRAVIMAS SU MUMIS

Visada galite susisiekti su mumis, kad pašalintumėte arba atnaujintumėte mums pateiktą asmeninę informaciją.

BENDROSIOS SĄLYGOS

Šios sąlygos taikomos visiems domenų cofmos.com naudotojams. Sąlygos galios visiems jūsų būsimiems sandoriams su GUSTUM, UAB ir apsilankymams svetainėje. CCR pasilieka teisę peržiūrėti šias sąlygas. Paskutinio atnaujinimo datą rasite baigiamojoje sąlygų dalyje. Vartotojai yra atsakingi už tai, kad jie nuolat atnaujintų informaciją apie tokius pakeitimus.

ATSISAKYMAS

CCR negarantuoja, kad visos cofmos.com internetinėje parduotuvėje esančios prekės yra sandėlyje jūsų užsakymo metu. Jei prekės nėra, CCR su jumis susisieks el. paštu. CCR negali pažadėti, kad svetainės turinyje visada nebus netikslumų ar spausdinimo klaidų. Taip pat negalime garantuoti, kad visa informacija yra naujausia. CCR gali bet kada pakeisti svetainės turinį. Nors stengiamės svetainėje ir internetinėje parduotuvėje pateikti teisingą tekstą, paveikslėlius ir kainas, klaidų gali pasitaikyti. Jei internetinėje parduotuvėje iš jūsų buvo paimta klaidinga suma, suteiksime jums galimybę pateikti naują užsakymą su teisinga kaina arba atšaukti užsakymą. Tačiau CCR pasilieka teisę atšaukti bet kokį užsakymą prieš išsiunčiant, jei nustatysime, kad kaina yra neteisinga. Tokiu atveju apie tai jus informuosime el. paštu. Jei mums nepavyks su jumis susisiekti, jūsų užsakymas bus automatiškai atšauktas. Dalį paslaugų, tarpininkaujamų per svetainę, prižiūri išorės organizacijos. Tais atvejais, kai mes veikiame kaip tokių tarnybų tarpininkai, negalime būti atsakingi už bet kokias dėl jų veiklos atsiradusias klaidas. CCR negali būti laikoma atsakinga už bet kokią žalą, atsiradusią dėl naudojimosi svetaine arba, šiuo atveju, negalėjimo naudotis svetaine. CCR negali garantuoti, kad prieiga prie svetainės bus be problemų, nepertraukiama ir saugi.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS Ir KEITIMAS

Įsigytas prekes galima grąžinti – svarbu, kad kava ar kavos ruošimo įranga būtų nepažeista ir grąžinama uždaroje pakuotėje. Nepažeistos prekės grąžinamos per 2 savaites nuo įsigijimo datos.

Jei per klaidą vietoj mėgstamiausios kavos nusipirkote kitą – uždarą, nepažeistą pakuotę iškeisime į pasirinktą prekę už tą pačią kainą. Pinigai grąžinami bankiniu pavedimu į pirkėjo nurodytą sąskaitą arba sąskaitą, iš kurios buvo gautas mokėjimas.

PRANEŠIMAS APIE AUTORIŲ TEISIŲ LEIDIMĄ

Šią medžiagą leidžiama naudoti tik asmeniniais, nekomerciniais tikslais. Galite atsisiųsti, spausdinti ir saugoti šios medžiagos kopijas savo asmeniniam, nekomerciniam naudojimui su sąlyga, kad šis pranešimas apie autorių teisių leidimą bus įtrauktas į visas tokias kopijas. Negalite niekam imti mokesčio už medžiagos naudojimą ir negalite publikuoti, kopijuoti ar kitaip platinti medžiagos kitiems asmenims be išankstinio CCR sutikimo. Be išankstinio raštiško autorių teisių savininko leidimo negalite jokiu būdu keisti medžiagos.

PREKYBINĖS ŽENKLOS

Mūsų prekių ženklai apima „Cofmos Coffee” pavadinimą ir logotipą. Šie prekių ženklai gali būti naudojami arba registruoti daugiau nei vienoje šalyje, o naudojimasis šia svetaine nesuteikia jokių teisių naudoti mūsų prekių ženklus.

GYVENAMOJI TEISĖ Šių naudojimo sąlygų laikomasi pagal Lietuvos teisę, o Lietuvos teismai turi išimtinę jurisdikciją spręsti bet kokius su šia sutartimi susijusius ginčus.